• 0 850 219 01 11

Kurumsal

Merkezi Manisa 'da bulunan MANİSA TV 21 Eylül 2020 tarihinde "MANİSA'NIN GÖZ BEBEĞİ" sloganı ile yayın hayatına başlamış ve izleyicisi ile buluşmuştur. Manisa TV Türksat 3A uydusu ,frekans 12685 sembol 30000 polarizasyon dikey (V) parametrelerinden, internet üzerinden www.manisatv.com.tr adresinden sosyal medyada ise facebook üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır. Manisa TV Manisa ilinin uydu yayını yapan tek özel televizyon kanalıdır.

MANİSA TV 'de hafta içi gün boyu haber, haber program, ekonomi, kültür –sanat, yaşam, sinema ,müzik ve sağlık konulu programlar yer almaktadır.

MANİSA TV'de yayın ve prodüksiyon stüdyolarında son teknoloji teknik cihazlar kullanılmakla beraber, yayın akışındaki program, haber, belgesel, reklam, jingle ve teaser'lar 7 gün 24 saat takip ve kayıt edilmektedir.

MANİSA TV 7'den 77'ye izleyici kitlesi ile her yaş gurubuna hitap etmekte ve herkesin izlemekten keyif aldığı bir televizyon kanalı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

MANİSATV stüdyolarında bulunan tüm sistemler güçlü teknolojik alt yapıyla desteklenen, sürekli yenilenen ve dünya standartlarında yayın yapma bilinciyle hareket eden profesyonel yayın ekibi ve teknolojik gücü ile bölgenin en çok izlenen televizyon kanalı olmayı başarmıştır.

MANİSA TV kaliteli, pozitif ve tarafsız yayıncılık ilkeleri ilkesi, güçlü kadrosu ve teknolojik yatırımları ile kendisini sürekli yenilemekte canlı yayın aracı ile istenilen her yerden yayın yapabilme gücüne sahip Manisa'nın tek uydu televizyon kanalıdır.

MANİSA TV MANİSA'NIN GÖZ BEBEĞİ

Player Embed Kodu
<iframe src="https://www.manisatv.com.tr/embed/" width="580px" height="327px" frameborder="0" scrolling="0" allowfullscreen></iframe>